growth-banner

Демо-поле «Кейто»

Просорго

/ Запоріжжя / 29.06.2016

демо-поля

Кейто

29/06/2016року

Дата посіву

140 тис.н-н/га

Норма висіву

demo_field

Кейто

  • Перспективний високоврожайний гібрид звичайного сорго зернового та силосного напрямків, в якому вдало поєднано повноцінну волоть з великими зернівками, високорослість (1,8- 2,0 м), добру облистянність та стійкість до полягання. Кейто з успіхом може вирощуватись як на зерно, так і на зелену масу та силосування, є незамінним кормом у тваринництві. Конкурентний з кукурудзою за поживністю.

Юкі

demo_field

Юкі

  • Перспективний надзвичайно пластичний гібрид звичайного (зернового) сорго раннього строку достигання. Висота рослини 0,8-0,9 м. Волоть відкрита. Характерна остюкуватість зернівок свідчить про високу посухостійкість гібриду та здатність зерна швидко втрачати вологу при достиганні. Дає стабільні врожаї навіть при загущенні посівів та стресових умовах. Витримує ранні посіви у відносно холодний грунт. Придатний для пізніх строків посіву.

Ютамі

demo_field

Ютамі

  • Перспективний гібрид звичайного (зернового) сорго раннього строку достигання. Висота рослини 1,0-1,1 м. Має високий потенціал врожайності, що сягає понад 100 ц/га. Генетичною особливістю гібриду є здатність проростати у відносно холодному грунті, що дозволяє проводити ранні посіви з метою збереження вологи в верхніх шарах грунту.