Ф-239 Ультра™
surfactant

Ф-239 Ультра™

Очищувач

surfactant
 • Ф-239 Ультра™ — є концентратом 50-ти хімічних речовин. Містить силікати соди. Високий рівень рН = 13 добре нейтралізує пестициди. Ф-239 Ультра™ нейтралізує залишки пестицидів, особливо гербіцидів в баку, фільтрах, форсунках, які можуть пошкодити або знищити сільськогосподарські культури при наступному обприскуванні. Ф-239 Ультра™ — це суперсильний очищувач та нейтралізатор для промивки агрегатів та вузлів с/г техніки після контакту з пестицидами. Може використовуватись для миття підлоги, для очищення складів та бункерів.

Переваги та характеристики

проблеми піноутворення

  Ненормоване піноутворення при застосуванні деяких засобівзахисту рослин створює проблеми:

 • / Високий рівень рн=13 нейтралізує більшісь &bull

 • пестицидів.
  / Перетворює нерозчинне залізо у воді в розчинне, знищує карбонати кальцію.
  / Містить неіонічні та аніонічні сурфактанти, затримує передачу електричного струму, безпечний у використанні при очищенні електричних систем.
  / Антикорозійний мастильний матеріал. При використанні Ф
  /239 Ультра&trade
 • трубопроводи, резинові прокладки, пластикові елементи кранів, помп, форсунок, розходомірів, регуляторів протоку збільшують моторесурс.
  / Нетоксичний, розкладається мікроорганізмами.

demo_field
Застосування

Рекомендації з використання

  Для промивання: наповніть бак обприскувача розчином 1л Ф-239 Ультра™ на 100 л води, розбризкайте, доки не залишиться у баку 40-50 л розчину, який необхідно злити. Консервацію обприскувача для зберігання в зимовий період проводять розчином з розрахунку 1 л Ф-239 Ультра™ з 4 л Антифризу, який заливається в лінійну систему обприскувача.

demo_field